Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer PP10056 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer PP10056 23 Inch Brush Cleaning Fryer Coils Gas High Temp
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PP10056 |
| Manufacturer Part # | PP10056 |
| Height | 2.75" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PP10056 Fryer Cleaning Brush Hi-temp 23", Pitco Fryer
