FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall PM10370 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall PM10370 1 Inch Stainless Steel Interior Opt for Conveyor Oven
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | PM10370 |
| Manufacturer Part # | PM10370 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall PM10370 Aluz Interior Opt.