- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubbell PLUG 30A Locking Plug Secure Twist Lock Design Electric
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | PLUG, |
| Manufacturer Part # | PLUG, |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell PLUG, Twist Lock Locking Plug 30a
