RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 66398-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 66398-1 17 Width Stainless Steel Horizontal OEM Component
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 66398-1 |
| Manufacturer Part # | 66398-1 |
| Height | 3.25" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 66398-1 Horizontal
