RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PE68881 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PE68881 12 Inch Lid for 8000 Ul Stainless Steel Cover
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE68881 |
| Manufacturer Part # | PE68881 |
| Height | 2.2" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 3.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE68881 Material Stainless Steel, Length 12", 305 Mm, Width 12", 305 Mm
