RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PE64814-1 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PE64814-1 19-3/4 Inch Gray Epoxy Coated Shelf - Compatible with Perlick Units
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE64814-1 |
| Manufacturer Part # | PE64814-1 |
| Height | 0.25" |
| Width | 19.4" |
| Depth | 20.9" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE64814-1 19-3/4" X 20" Gray Epoxy Coated, Perlick Bc24 Bc36 Bc48 Bc48lt Bc60 Bc60lt Bc72, Bc72lt Bc96 Fr24 Fr36 Fr48 Fr60 St48 St48lt St72, St72lt
