RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick commercial restaurant ranges.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PE63931 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PE63931 1 Inch Stainless Steel Door Handle for Refrigeration
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE63931 |
| Manufacturer Part # | PE63931 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE63931 Sl2 Door Handle

