RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial restaurant ranges.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague MON03379-0 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague MON03379-0 24 1/2 Inch Width Drip Tray Stainless Steel with Leak Proof Design
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | MON03379-0 |
| Manufacturer Part # | MON03379-0 |
| Height | 4" |
| Width | 26" |
| Depth | 36" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague MON03379-0 Length 31 1/4", 794 Mm, Width 24 1/2", 622 Mm
