FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MO34208 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MO34208 8 Inch Electric Motor 1/4hp Dual Speed Corrosion Resistant
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MO34208 |
| Manufacturer Part # | MO34208 |
| Height | 7.55" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 11.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MO34208 Motor 1/4hp 1725/1140rpm 208/240vac 60hz
