RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM935545 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM935545 5.45 Inch Gas Water Supply Pipe
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM935545 |
| Manufacturer Part # | MM935545 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM935545 Water Supply Pipe Gas 10.x
