RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10018744 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10018744 3ml Gas Water Steam Pressure Switch
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10018744 |
| Manufacturer Part # | MM10018744 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10018744 Water Steam/pres Switch 3ml
