RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10016452 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10016452 5 Inch Fuse 6.25 Amperes Overcurrent Protection
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10016452 |
| Manufacturer Part # | MM10016452 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10016452 Fuse 6.25a Ul
