Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air MFCC000100 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air MFCC000100 11 Inch Condenser Cleaner Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | MFCC000100 |
| Manufacturer Part # | MFCC000100 |
| Height | 3.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 19" |
| Weight | 5.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air MFCC000100 Condenser Cleaner Assembly
