FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon MEC0324 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon MEC0324 5.3 Inch Control Module with Relays Durable Metal Chassis
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | MEC0324 |
| Manufacturer Part # | MEC0324 |
| Height | 3.4" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon MEC0324 Control With Relays
