RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef MCHFSA3105 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef MCHFSA3105 2.7 Inch Gasket Kit for Merrychef E4 Ovens
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | MCHFSA3105 |
| Manufacturer Part # | MCHFSA3105 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef MCHFSA3105 Gasket Kit E4
