Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt MB02-70984 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt MB02-70984 25-1/2 Inch Door Gasket Magnetic Black for Turbo Air
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | MB02-70984 |
| Manufacturer Part # | MB02-70984 |
| Height | 2" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt MB02-70984 Door Gasket Magnetic Snap-in Black, 25-1/2" X 53-1/2" Od, 3/8" Mag 3/4" B 5/8" H, Masterbilt, Turbo Air, For Models Tsr/f Sd (new Style), For Models Tsr/f 23 49 72 Sd/d
