RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5164 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 5164 16 Oz Sanitizer Control Slime Biofilm
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5164 |
| Manufacturer Part # | 5164 |
| Height | 6.92" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | True |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5164 Manitowoc Ice Machine Sanitizer 16 Oz., Color Clear, Sold In 16 Oz. And One Gallon Sizes. # 32-1753 (1gal.), Sanitizes And Controls Slime Build-up, Oem Exact, , Hazmat - This Item Is For Local Pickup Only., , Pick-up Only. We Do Not Ship This Item.
