RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius strip warmers.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius M90-1010 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius M90-1010 10.3oz Silicone Sealant Food Grade High Temperature
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | M90-1010 |
| Manufacturer Part # | M90-1010 |
| Height | 1.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius M90-1010 Silicone Sealant 400f 10.3ozcl
