Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air M48R002231 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air M48R002231 16 Inch Capillary Tube OEM Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M48R002231 |
| Manufacturer Part # | M48R002231 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M48R002231 Capillary Tube (a)
