- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe M349 12 11/16 Inch Knife Aluminum Thread M6 X .8mm for Food Prep
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | M349 |
| Manufacturer Part # | M349 |
| Height | 0.5" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe M349 Material Aluminum, Outer Diameter 12 11/16", Thread M6 X .8mm
