Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro H17012 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro H17012 6 Inch Rigid Caster Nylon for Kitchen Equipment
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | H17012 |
| Manufacturer Part # | H17012 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro H17012 Kit Caster 6" Nyl Rigid
