RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS29591 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS29591 4.85 Inch Gasket Burner Fitting for Gas Appliances
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS29591 |
| Manufacturer Part # | GS29591 |
| Height | 0.2" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS29591 Gasket Burner Fitting C Tc/ctp
