RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-26609 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS-26609 3.05 Inch Combi Oven Light Gasket Heat-Resistant Elastomer
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-26609 |
| Manufacturer Part # | GS-26609 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-26609 Combi Es Gasket For Oven Light
