FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GRZ013609 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GRZ013609 7.85 Inch Gear 92 Teeth OEM Component
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GRZ013609 |
| Manufacturer Part # | GRZ013609 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 8.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GRZ013609 Gear 3" Bore (92)teeth D Ee/4
