RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen GR98666 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GR98666 5-3/4 Inch Control Board Blue for Groen Hy3e Steamer
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GR98666 |
| Manufacturer Part # | GR98666 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GR98666 Control Board Blue 5-3/4" X 3-1/8" Board, Groen, Steamer Hy3e
