Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GN1351A 8.5 Inch Door Gasket OEM Food-grade Elastomer with Durable Seal
Item:
#1193341
Technical details
| Manufacturer | Cadco |
|---|---|
| Model Number | GN1351A |
| Manufacturer Part # | GN1351A |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints GN1351A 8.5 Inch Door Gasket OEM Food-grade Elastomer with Durable Seal
$190.95
Unit price
/
Unavailable
