RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman F660211-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman F660211-01 1.15 Inch Drain Top Stainless Steel for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | F660211-01 |
| Manufacturer Part # | F660211-01 |
| Height | 1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman F660211-01 Drain Top

