RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex F3040723 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex F3040723 1.8 Inch Pushbutton Stop Start Switch Durable Control Device
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | F3040723 |
| Manufacturer Part # | F3040723 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex F3040723 Switch Stop / Start Pushbutton//
