- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting F01.027 11 Inch Aluminum Air-Cooled Compressor Ice Production
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | F01.027 |
| Manufacturer Part # | F01.027 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting F01.027 Compressor (115/60/1)
