Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F-33 14 3/4 Inch x 22 Inch Filter Pads OEM for Water Filtration
Item:
#1472617
Technical details
| Manufacturer | Filtercorp |
|---|---|
| Model Number | F-33 |
| Manufacturer Part # | F-33 |
| Height | 7" |
| Width | 16" |
| Depth | 23" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F-33 14 3/4 Inch x 22 Inch Filter Pads OEM for Water Filtration
