FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV9105-34 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV9105-34 15 Inch Replacement Cartridge for Cb20-312e System
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | EV9105-34 |
| Manufacturer Part # | EV9105-34 |
| Height | 6" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 17.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex EV9105-34 Replacement Cartridges For Cb20-312e System
