Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV4339-12 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV4339-12 5.9 Inch Stainless Steel Water Filtration System L
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV4339-12 |
| Manufacturer Part # | EV4339-12 |
| Height | 5.85" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 7.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV4339-12 Claris System L
