- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe ES100300 2.6 Inch OEM Adapter AC110V to DC 4.5V with Durable Construction
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | ES100300 |
| Manufacturer Part # | ES100300 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe ES100300 Adapter Ac110v Dc4.5v
