RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ENC-3005-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC-3005-2 6.5 Inch OEM Light Ring for Turbochef Encore
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC-3005-2 |
| Manufacturer Part # | ENC-3005-2 |
| Height | 3.9" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC-3005-2 Service Kit Encore Light Ring
