Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ENC-3002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC-3002 18 Inch Electric Bottom Heating Element Service Kit
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC-3002 |
| Manufacturer Part # | ENC-3002 |
| Height | 4" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC-3002 Service Kit Bottom Heati Ng Ele
