RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon commercial dough mixers and spiral mixers.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELT610A commercial dough mixers and spiral mixers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELT610A 6 Inch Locking Thermostat Max 250f Commercial Metal
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELT610A |
| Manufacturer Part # | ELT610A |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELT610A Thermostat 250f Locked At 180
