RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELM934A mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELM934A OEM Motor 208 to 240 Volt 0.11hp Electric 5 lbs
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELM934A |
| Manufacturer Part # | ELM934A |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELM934A Motor 208/240 0.11hp (shaft C
