RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELM760P mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELM760P 5.2 Inch OEM Fan for Piz3 and Piz3g with Air-Cooled Design
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELM760P |
| Manufacturer Part # | ELM760P |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELM760P Cooling Fan For Piz3 & Piz3g
