RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon commercial dough mixers and spiral mixers.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELM720 commercial dough mixers and spiral mixers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELM720 3.3 Inch Timer for Motor Control Automated Systems
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELM720 |
| Manufacturer Part # | ELM720 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELM720 Timer Omron H3cr For Motor Rev
