RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELI403 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELI403 2.85 Inch Selector Electric Switch Black 3 Positions
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELI403 |
| Manufacturer Part # | ELI403 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELI403 Black Selector 3 Positions
