$3.08
$3.96
Compare Price
You save
$0.88
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell ELFUS0305 1/4 Inch Glass Time Delay Fuse 32V 15 Amp
Item:
#1182207
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | ELFUS0305 |
| Manufacturer Part # | ELFUS0305 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell ELFUS0305 1/4 Inch Glass Time Delay Fuse 32V 15 Amp
$3.08
$3.96
You save
$0.88
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell ELFUS0305 Mdl-15 Fuse 32v 15 Amp Time Delay Glass, 1/4" X 1 1/4"
