Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu ELB197 1.35 Inch Breaker Reset 25 Amps Electric Mavrik
| Fits with Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | ELB197 |
| Manufacturer Part # | ELB197 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu ELB197 Breaker Reset 25 Amps
