RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL LGT360 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL LGT360 1.5 Inch PVC Light Socket 90 Degree Connection White
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL LGT360 |
| Manufacturer Part # | EL LGT360 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL LGT360 Light Socket 90deg Pvc White 300391 1 Pol.
