RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL-35173 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam EL-35173 11 Inch Electric Padheater Silicone Ad
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL-35173 |
| Manufacturer Part # | EL-35173 |
| Height | 4.4" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 1.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL-35173 Element 800w 120v C&h Fo Il Padheater Silicone Ad
