Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E994324 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E994324 1 Inch Voltage Regulator Electric Durable 16ga - Delay 2000w
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E994324 |
| Manufacturer Part # | E994324 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E994324 Voltage Regulator Re Delay 2000w 16ga