$44.88
$45.27
Compare Price
You save
$0.39
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE reach-in freezers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E952763 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE E952763 12 13/16 Inch Bar Adaptor Corrosion-Resistant Metal
Item:
#1131993
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E952763 |
| Manufacturer Part # | E952763 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE E952763 12 13/16 Inch Bar Adaptor Corrosion-Resistant Metal
$44.88
$45.27
You save
$0.39
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E952763 Bar Adaptor 12 13/16"
