Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket outdoor and indoor bulletin and display boards.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E934759 outdoor and indoor bulletin and display boards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E934759 11 Inch Black Gasket Drawer for Commercial Refrigeration Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E934759 |
| Manufacturer Part # | E934759 |
| Height | 2.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E934759 23-3/4" X 11-3/4" (dart To Dart) 4 Sided Black
