Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE cocktail and mixed drink supplies and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E909278 cocktail and mixed drink supplies and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E909278 22 Inch Divider Kit Bin Spring White Epoxy Coated
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E909278 |
| Manufacturer Part # | E909278 |
| Height | 0.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E909278 W/spring White Epoxy Coated
