Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E871771 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E871771 16 Inch Left Shelf Kit White Epoxy Coated Steel Aftermarket Replacement
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E871771 |
| Manufacturer Part # | E871771 |
| Height | 1" |
| Width | 22" |
| Depth | 16" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E871771 Left Shelf Kit 16" X 21-9/16" White Epoxy Coated, True Tssu 48-18mb Tssu Series Tssu-48 Tssu-48-12 115v, Tssu-48-8-47 Tuc-48 Twt-48
