Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE E851111 7 Inch Capillary Tube .097od .046id Chemical Resistant
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E851111 |
| Manufacturer Part # | E851111 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E851111 Capillary Tube .097od X .046id X 7
